Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dikobraz, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dikobraz zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dikobraz. Stahujte klipart Dikobraz v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Dikobraz ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1347
1280x1078
800x674
500x421
160x135

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 226 193 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dikobraz se nachází v sekci Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace GPS Navigace ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Anténa zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Krab ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, Dikobraz, Zvířata, cliparts, Dikobraz, vektor, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, download, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, office, kalendář, články, blog, časopis, Facebook, Instagram, prezentace, Twitter, plakát, dokumenty, Pinterest, dokument, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Učitel ke stáhnutí, ilustrace Most zdarma nebo vektor Modrý motýl ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.