Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dikobraz, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dikobraz zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dikobraz. Stahujte klipart Dikobraz v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dikobraz ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1347
1280x1078
800x674
500x421
160x135

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 226 193 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dikobraz se nachází v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Porsche 911 ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bonsaj zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Stodola ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Zvířata, download, svg, ilustrace, zdarma, ke stažení, vektor, cliparts, vektorový obrázek, Dikobraz, kliparty, obrázek, Dikobraz, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, škola, články, avatar, Instagram, Facebook, PowerPoint, inkscape, Adobe Illustrator , dokument, blog, profilovka, textové dokumenty, office, Pinterest, web

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Johannes Kepler ke stáhnutí, obrázek Raketoplán zdarma nebo klipart Pivní sud ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.