Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dikobraz, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dikobraz zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dikobraz. Stahujte klipart Dikobraz v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dikobraz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1347
1280x1078
800x674
500x421
160x135

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 226 193 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dikobraz patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek WAV zdarma Podívejte se i na vektor Polojasno ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální číslo 9 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, cliparts, ilustrace, Dikobraz, svg, vektorový obrázek, Dikobraz, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, kliparty, Zvířata, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, blog, dokument, Twitter, avatar, corelDraw, prezentace, textové dokumenty, profilovka, kalendář, články, Adobe Illustrator , plakáty, Pinterest, profil, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zákaz spinnerů zdarma, obrázek Myš ke stažení nebo klipart Vlha pestrá ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.