Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dikobraz, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dikobraz zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dikobraz. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dikobraz ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dikobraz? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dikobraz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1347
1280x1078
800x674
500x421
160x135

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 226 193 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dikobraz je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lebka elegán zdarma Podívejte se i na obrázek Cihla ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Modrý dárek ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Dikobraz, obrázek, grafika, kliparty, free, svg, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Zvířata

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakát, openOffice, dokument, referáty, články, word, avatar, Adobe Illustrator , PowerPoint, blog, corelDraw, památník, profilovka, plakáty, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Martini zdarma, klipart Tenečnice u tyče ke stažení nebo ilustrace Dýně pirát ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.