Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dikobraz, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dikobraz zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dikobraz. Stahujte klipart Dikobraz v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dikobraz ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1347
1280x1078
800x674
500x421
160x135

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 226 193 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dikobraz je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ibišek ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červené A ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Namibie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, Dikobraz, ke stažení, download, vektor, Zvířata, Dikobraz, free, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, články, seminární práce, škola, blog, office, památník, fotokniha, pozvánky, referáty, Instagram, webové stránky, dokument, časopis, profilovka, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Slunéčko ke stažení, vektor Burkina Faso ke stáhnutí nebo obrázek Solární elektrárna zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.