Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart CFG, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart CFG zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá CFG. Kreslená ilustrace CFG je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CFG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek CFG ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CFG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1320x1600
1056x1280
660x800
413x500
132x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 645 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart CFG je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gejša ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace XLTM zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlatá mašle ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, free, CFG, download, vektor, ke stažení, kliparty, zdarma, obrázek, klipart, cliparts, CFG

Doporučené použití klipartu: Instagram, profil, plakáty, webové stránky, škola, profilovka, pozvánky, avatar, Pinterest, plakát, Twitter, inkscape, textové dokumenty, corelDraw, web, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vydra ke stáhnutí, vektor Citroen Ami6 zdarma nebo obrázek Znamení váhy ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.