Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormorán, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormorán zdarma ke stažení

Kormorán je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormorán zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kormorán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormorán ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

762x1600
610x1280
381x800
238x500
76x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 045 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aki G. Karlsson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kormorán je v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bělorusko zdarma Podívejte se i na ilustrace Indiánka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zipový jezdec ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, klipart, free, Kormorán, zdarma, Kormorán, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Ptáci, vektor, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, památník, Pinterest, textové dokumenty, webové stránky, plakáty, fotokniha, dokumenty, škola, dokument, avatar, kalendář, office, plakát, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Smajlík v pračce zdarma, vektor Vánoční medvídek ke stažení nebo obrázek Roštěná ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.