Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormorán, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormorán zdarma ke stažení

Kormorán je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormorán zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kormorán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormorán ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

762x1600
610x1280
381x800
238x500
76x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 045 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aki G. Karlsson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kormorán se nachází v sekci Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Třešeň ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Karty piky zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Nilský kříž ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Ptáci, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, Kormorán, vektor, free, kliparty, ilustrace, zdarma, Kormorán, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, dokument, seminární práce, plakáty, Pinterest, web, Facebook, profil, pozvánky, blog, dokumenty, Twitter, škola, openOffice, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Bobr ke stáhnutí, obrázek Charlie Chaplin zdarma nebo klipart VW brouk ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.