Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormorán, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormorán zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kormorán. Pakliže si chcete obrázek Kormorán stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kormorán? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormorán zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kormorán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormorán ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

762x1600
610x1280
381x800
238x500
76x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 045 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aki G. Karlsson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kormorán je v sekci Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Srdce v srdci ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Rakouska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Modrý vláček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kormorán, Ptáci, svg, klipart, download, kliparty, ke stažení, ilustrace, obrázek, cliparts, vektor, Kormorán, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, Facebook, Adobe Illustrator , škola, seminární práce, fotokniha, inkscape, dokumenty, textové dokumenty, word, web, profilovka, openOffice, prezentace, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Povíjnice nachová ke stažení, klipart Medůza ke stáhnutí nebo ilustrace Kravička zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.