Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rozbitá televize (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozbitá televize zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rozbitá televize. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozbitá televize zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rozbitá televize ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozbitá televize ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1177
1280x942
800x589
500x368
160x118

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 695 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Rozbitá televize se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Rozbitá televize se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slavnostní přípitek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chléb a víno zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Půlka kiwi ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, Rozbitá televize, zdarma, ilustrace, download, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, vektor, Přístroje, klipart, Rozbitá televize, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, textové dokumenty, webové stránky, prezentace, referáty, Pinterest, openOffice, články, dokumenty, Adobe Illustrator, časopis, corelDraw, profil, etikety, avatar, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Grejdr ke stáhnutí, vektorový obrázek Ethereum zdarma nebo vektorový obrázek Srdcový rámeček zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.