Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Rozbitá televize (Přístroje) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Rozbitá televize k bezplatnému stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Rozbitá televize. Kreslená ilustrace Rozbitá televize je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozbitá televize zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Rozbitá televize ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozbitá televize ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1177
1280x942
800x589
500x368
160x118

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 695 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Rozbitá televize s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Rozbitá televize se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čivava ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikrofón zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek PIF ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, ke stáhnutí, Rozbitá televize, Přístroje, download, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, Rozbitá televize, free

Doporučené použití klipartu: manuály, kalendář, dokumenty, word, Adobe Illustrator, web, eshop, video, katalog, oznámení, Instagram, fotokniha, magazín, vstupenky, vizitky, openOffice, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Znamení váhy ke stáhnutí, vektor Zelenina ke stažení nebo vektorový klipart Finsko zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.