Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ovocný věnec, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocný věnec zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ovocný věnec. Pakliže si chcete obrázek Ovocný věnec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovocný věnec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovocný věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1524x1600
1219x1280
762x800
476x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 124 123 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ovocný věnec je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor XLSB ke stažení Podívejte se i na ilustrace FLV ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart WWF soubor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, download, zdarma, Ovocný věnec, vektorový obrázek, Ovocný věnec, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, Instagram, seminární práce, inkscape, office, kalendář, dokumenty, profil, plakát, blog, škola, časopis, corelDraw, plakáty, články, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Parní vlak ke stažení, vektor Purpurová stužka ke stáhnutí nebo obrázek Jednoduchý sněhulák zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.