Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ovocný věnec (Vánoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ovocný věnec ke stažení zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ovocný věnec. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ovocný věnec nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ovocný věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1524x1600
1219x1280
762x800
476x500
152x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 124 123 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Ovocný věnec můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Obrázek Ovocný věnec patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žlutá veverka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Arménie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Solární elektrárna zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, Ovocný věnec, free, Ovocný věnec, vektorový obrázek, Vánoce, klipart, svg, zdarma, vektor, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, prospekty, památník, bakalářská práce, dokument, magazín, referáty, web, textové dokumenty, plakát, koláž, blog, PowerPoint, oznámení, deníček, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Meče zdarma, obrázek Jehlové kleště zdarma nebo klipart Cereálie ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.