Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ovocný věnec, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocný věnec zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ovocný věnec. Pakliže si chcete obrázek Ovocný věnec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovocný věnec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ovocný věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1524x1600
1219x1280
762x800
476x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 123 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ovocný věnec patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sušenka zdarma Podívejte se i na vektor Chlápek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Gramofonová deska ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, klipart, download, svg, ke stažení, Ovocný věnec, Vánoce, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, grafika, ke stáhnutí, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, profil, word, blog, dokument, dokumenty, fotokniha, Pinterest, inkscape, PowerPoint, Adobe Illustrator , textové dokumenty, web, plakát, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Telefon zdarma, obrázek Camembert ke stažení nebo klipart Smajlík ticho ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.