Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ovocný věnec (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocný věnec zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ovocný věnec. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ovocný věnec nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ovocný věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1524x1600
1219x1280
762x800
476x500
152x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 124 123 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ovocný věnec sdílet se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Ovocný věnec je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pták ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jamajka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz vstupu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, grafika, svg, ke stáhnutí, Vánoce, Ovocný věnec, klipart, cliparts, ilustrace, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, etikety, textové dokumenty, plakáty, Facebook, Twitter, škola, profilovka, office, dokumenty, Pinterest, referáty, video, PowerPoint, kalendář, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Znamení lev zdarma, obrázek Sporák ke stáhnutí nebo vektor Ethereum ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.