Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ovocný věnec (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocný věnec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ovocný věnec. Pakliže si chcete obrázek Ovocný věnec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Ovocný věnec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovocný věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný věnec ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1524x1600
1219x1280
762x800
476x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 123 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Ovocný věnec) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Ovocný věnec patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Myanmaru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pět dýní ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kuba ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, svg, Ovocný věnec, zdarma, klipart, free, kliparty, grafika, Ovocný věnec, download, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, profil, prezentace, Adobe Illustrator, Facebook, profilovka, plakát, inkscape, Instagram, wordpress, pozvánky, Twitter, word, dokument, video, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Mužská bisexualita ke stažení, vektor Jordánsko ke stažení nebo obrázek Čarodějky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.