Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Leopard, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Leopard zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Leopard. Obrázek Leopard je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Leopard? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Leopard ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x705
1280x564
800x353
500x220
160x71

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Leopard je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Airbus A380 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ponorka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jižní Karolína ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Leopard, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, grafika, download, ilustrační obrázek, Leopard, svg, free, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, články, kalendář, profil, office, Instagram, web, plakáty, dokumenty, referáty, Pinterest, inkscape, seminární práce, pozvánky, PowerPoint, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vidlicový prak ke stáhnutí, vektor Zlatý dolar zdarma nebo obrázek Leguán kubánský ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.