Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Leopard, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Leopard zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Leopard. Vektorová ilustrace Leopard je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Leopard lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Leopard ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x705
1280x564
800x353
500x220
160x71

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 98 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Leopard je v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno I ke stažení Podívejte se i na obrázek Mikuláš ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Půlnoc zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Zvířata, Leopard, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, free, zdarma, ilustrace, grafika, download, kliparty, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, Facebook, textové dokumenty, dokument, kalendář, prezentace, Twitter, profil, web, webové stránky, avatar, office, Pinterest, profilovka, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Eskymák ke stažení, klipart Meč ke stáhnutí nebo ilustrace Ibuprofen zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.