Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Leopard (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Leopard zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Leopard. Obrázek Leopard je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Leopard ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x705
1280x564
800x353
500x220
160x71

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 257 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Leopard s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Leopard patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sexy černoška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená složka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Chobotnička ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, vektor, obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, kliparty, ilustrační obrázek, Leopard, Leopard, svg, vektorový obrázek, zdarma, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, škola, pozvánky, dokument, Facebook, corelDraw, Twitter, dokumenty, openOffice, web, eshop, wordpress, diář, prezentace, PowerPoint, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i klipart Santa se sobem ke stažení, vektor Dolar ke stažení nebo obrázek Latinská abeceda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.