Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Leopard (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Leopard zdarma ke stažení

Leopard je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Leopard je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Leopard? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Leopard ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x705
1280x564
800x353
500x220
160x71

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 98 257 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Leopard sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Leopard se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrý dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 5 Euro ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Francie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, download, free, cliparts, Leopard, svg, ilustrace, vektor, Zvířata, ilustrační obrázek, Leopard, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, Facebook, word, textové dokumenty, web, etikety, plakáty, wordpress, pozvánky, Pinterest, webové stránky, corelDraw, Twitter, office, dokumenty, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Nápojový automat zdarma, obrázek, klipart Android ke stáhnutí nebo vektorový klipart Klíč od auta ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.