Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stíhačka, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stíhačka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Stíhačka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stíhačka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stíhačka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stíhačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stíhačka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x860
1280x688
800x430
500x269
160x86

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: valessiobrito

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stíhačka je v sekci Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oranžová květina ke stažení Podívejte se i na obrázek Mrkve ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Libérie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, Stíhačka, Doprava, klipart, download, vektor, cliparts, free, Stíhačka, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Adobe Illustrator , referáty, plakáty, profil, PowerPoint, web, pozvánky, plakát, Facebook, textové dokumenty, fotokniha, inkscape, škola, corelDraw, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Nákladní vagón ke stažení, klipart Hvězdička ke stáhnutí nebo ilustrace Červené jablko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.