Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stíhačka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stíhačka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Stíhačka. Vektorový obrázek Stíhačka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Stíhačka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stíhačka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stíhačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stíhačka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x860
1280x688
800x430
500x269
160x86

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 228 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: valessiobrito

Tento obrázek s názvem (Stíhačka) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Stíhačka patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tunisko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Michael Jackson ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dřevěný kolíček ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, Stíhačka, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, obrázek, vektor, grafika, Stíhačka, zdarma, ke stáhnutí, svg, Doprava

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, prezentace, pozvánky, články, seminární práce, web, manuály, openOffice, blog, office, prospekty, kalendář, památník, wordpress, katalog, vstupenky

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Ženské emoce ke stažení, vektor Kuba zdarma nebo obrázek Lovecký pes ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.