Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stíhačka, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stíhačka zdarma ke stažení

Stíhačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Stíhačka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Stíhačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stíhačka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stíhačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stíhačka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x860
1280x688
800x430
500x269
160x86

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: valessiobrito

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stíhačka je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Tibetu ke stažení Podívejte se i na obrázek Pomeranč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor M4V zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Stíhačka, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, Stíhačka, Doprava, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, svg, obrázek, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, články, plakát, fotokniha, web, webové stránky, prezentace, kalendář, seminární práce, plakáty, Facebook, pozvánky, časopis, profil, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Irská harfa ke stažení, klipart Kudlanka ke stáhnutí nebo ilustrace Uplakánek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.