Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vozíčkář, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vozíčkář zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vozíčkář. Klipart Vozíčkář je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Vozíčkář v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíčkář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vozíčkář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíčkář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
773x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 533 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vozíčkář je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Číny ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červ zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hlávkové zelí ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, cliparts, ke stáhnutí, Muži, download, Vozíčkář, ilustrace, Vozíčkář, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, referáty, časopis, prezentace, webové stránky, škola, Twitter, Facebook, inkscape, seminární práce, plakát, blog, profilovka, kalendář, dokumenty, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Adventní kalendář ke stáhnutí, vektor LGBT stužka zdarma nebo obrázek Ananas v plechovce ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.