Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vozíčkář, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vozíčkář zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vozíčkář. Obrázek Vozíčkář je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vozíčkář? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíčkář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vozíčkář ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíčkář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
773x1280
483x800
302x500
97x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 109 533 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vozíčkář se nachází v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Robin Hood ke stažení Podívejte se i na vektor Vejce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Johannes Gutenberg zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, Vozíčkář, cliparts, Vozíčkář, vektor, obrázek, download, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, zdarma, free, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, PowerPoint, blog, prezentace, škola, kalendář, corelDraw, dokumenty, plakáty, openOffice, inkscape, články, pozvánky, word, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Thomas Jefferson ke stažení, obrázek Gorila ke stáhnutí nebo klipart Kvajáva zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.