Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pixelová dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pixelová dýně zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Pixelová dýně. Vektorová ilustrace Pixelová dýně je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelová dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Pixelová dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelová dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pixelová dýně patří do sekce Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Marihuana zdarma Podívejte se i na klipart Malé písmeno Y ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Keňa ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, Pixelová dýně, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, kliparty, Pixelová dýně, ke stažení, vektor, klipart, svg, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, profil, openOffice, dokumenty, plakát, PowerPoint, referáty, webové stránky, Pinterest, textové dokumenty, blog, pozvánky, časopis, profilovka, prezentace, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Smaragd zdarma, ilustrace Kudlanka nábožná ke stažení nebo vektor Ethereum ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.