Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pixelová dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pixelová dýně zdarma ke stažení

Pixelová dýně je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Pixelová dýně je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelová dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pixelová dýně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelová dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pixelová dýně je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zdravotní sestřička zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Růže ve váze ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, Halloween, download, vektor, obrázek, Pixelová dýně, grafika, svg, free, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, webové stránky, Pinterest, pozvánky, fotokniha, Instagram, Twitter, seminární práce, profil, Facebook, inkscape, corelDraw, openOffice, blog, časopis, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Jack Russell teriér ke stáhnutí, vektor Psí bouda zdarma nebo obrázek Sókratés ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.