Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Páčidlo, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Páčidlo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Páčidlo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Páčidlo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Páčidlo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Páčidlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Páčidlo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1209
1280x967
800x604
500x378
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 213 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: narrowhouse

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Páčidlo se nachází v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Venezuela ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vánoční balíček zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kyselé okurky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, download, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, Nástroje, ke stažení, kliparty, Páčidlo

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, Instagram, avatar, PowerPoint, inkscape, profilovka, prezentace, pozvánky, fotokniha, blog, dokument, škola, seminární práce, openOffice, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Koala ke stáhnutí, ilustrace Červená karkulka zdarma nebo vektor Roháč ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.