Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Páčidlo, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Páčidlo zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Páčidlo. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Páčidlo. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Páčidlo? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Páčidlo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Páčidlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Páčidlo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1209
1280x967
800x604
500x378
160x121

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 213 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: narrowhouse

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Páčidlo je v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžová mašle ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Slavnostní přípitek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jahodník ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Páčidlo, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, grafika, free, vektor, Páčidlo, klipart, ke stažení, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, Pinterest, kalendář, dokument, profil, inkscape, památník, PowerPoint, webové stránky, Adobe Illustrator , pozvánky, blog, škola, dokumenty, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Sterilovaná zelenina ke stáhnutí, klipart Znak štír zdarma nebo ilustrace Průhledný duch ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.