Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Onyx (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Onyx zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Onyx. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Onyx. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Onyx zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Onyx ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Onyx ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 051 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Deluge

Potěší nás, pokud budete tento klipart Onyx sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Onyx je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sýrové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Junkers Ju 87 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Radiové vlny zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Onyx, Onyx, ke stažení, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, download, klipart, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, Pinterest, blog, profilovka, plakát, etikety, seminární práce, wordpress, web, dokumenty, památník, články, inkscape, časopis, openOffice, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mapa Slovenska zdarma, klipart Citroen DS ke stáhnutí nebo ilustrace Harfa ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.