Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Onyx, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Onyx zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Onyx. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Onyx nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Onyx? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Onyx zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Onyx ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Onyx ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 051 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Onyx se nachází v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ještěrka ke stažení Podívejte se i na vektor Pružina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kotva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, vektor, zdarma, free, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Onyx, download, ilustrace, Láska, vektorový obrázek, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, prezentace, corelDraw, office, památník, seminární práce, články, avatar, Adobe Illustrator , PowerPoint, dokumenty, pozvánky, Instagram, webové stránky, plakát, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Švýcarský nůž ke stažení, obrázek Narozeniny číslo 6 ke stáhnutí nebo klipart Raketoplán zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.