Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Onyx (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Onyx ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Onyx. Vektorová ilustrace Onyx je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Onyx zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Onyx ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Onyx ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 051 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Deluge

Potěší nás, pokud budete tento klipart Onyx sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Onyx patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pastinák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jindřich VIII ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlatá ryba zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, cliparts, klipart, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, Onyx, svg, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prospekty, vizitky, profilovka, Facebook, PowerPoint, pozvánky, deníček, corelDraw, koláž, dokument, web, blog, plakát, avatar, logo, magazín, bakalářská práce

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Světlezelená vlajka zdarma, vektorový klipart Vegetariánský sendvič ke stažení nebo obrázek Mapa Libye ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.