Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Onyx (Láska) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Onyx zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Onyx. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Onyx zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Onyx ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Onyx ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 051 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Deluge

Obrázek, klipart pojmenovaný Onyx můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Onyx se nachází v kategorii Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lišky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Klávesnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík zpěvák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, svg, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, zdarma, Láska, obrázek, Onyx, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diář, Pinterest, etikety, openOffice, pozvánky, Instagram, wordpress, video, Adobe Illustrator, web, referáty, dokument, corelDraw, seminární práce, Twitter, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Malé písmeno Y zdarma, vektor Sudy ke stáhnutí nebo obrázek Bobek ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.