Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Washington, Mapy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Washington zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Washington. Kreslená ilustrace Washington je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Washington zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Washington ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Washington ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x951
1280x761
800x476
500x297
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 352 538 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arohletter1

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Washington patří do sekce Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Klaun zdarma Podívejte se i na klipart Kennedy ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Jahodník ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, ke stažení, Mapy, zdarma, vektor, cliparts, free, Washington, obrázek, svg, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, časopis, webové stránky, blog, pozvánky, inkscape, profil, dokumenty, textové dokumenty, památník, web, plakáty, Facebook, office, corelDraw, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vodka zdarma, ilustrace Přípona ODS ke stažení nebo vektor Osciloskop ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.