Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Euro, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Euro zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Euro. Pakliže si chcete obrázek Euro stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 178 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Archie

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Euro je v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pirátská loď ke stažení Podívejte se i na obrázek WMA ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kormidlo zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, kliparty, cliparts, Euro, klipart, vektorový obrázek, Euro, vektor, grafika, ke stažení, free, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: dokument, webové stránky, PowerPoint, články, openOffice, profilovka, word, památník, textové dokumenty, prezentace, plakát, Twitter, fotokniha, časopis, profil, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Digitální znak L ke stažení, klipart Pestrobarevné srdce ke stáhnutí nebo ilustrace Mars zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.