Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zelená stuha (Symboly) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Zelená stuha ke stažení zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zelená stuha. Pakliže si chcete obrázek Zelená stuha stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 564 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GusEinstein

Tento obrázek s názvem (Zelená stuha) můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Zelená stuha je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Hodina duchů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrá kočka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Semafory ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, Symboly, klipart, grafika, obrázek, kliparty, Zelená stuha, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, free, ilustrace, Zelená stuha

Doporučené použití klipartu: profil, dokument, corelDraw, blog, Instagram, fotokniha, Adobe Illustrator, prezentace, profilovka, Pinterest, word, kalendář, pozvánky, etikety, PowerPoint, oznámení, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Zmrzlina v kornoutu ke stažení, klipart Dýně halloween zdarma nebo obrázek, klipart P-47 Thunderbolt ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.