Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andulka vlnkovaná (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andulka vlnkovaná zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Andulka vlnkovaná. Vektorový obrázek Andulka vlnkovaná je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Andulka vlnkovaná? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulka vlnkovaná zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Andulka vlnkovaná ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulka vlnkovaná ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 820 984 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Andulka vlnkovaná sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Andulka vlnkovaná patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stříhání vlasů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Housle ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kohada sushi zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, ilustrace, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, Andulka vlnkovaná, Ptáci, grafika, Andulka vlnkovaná, svg, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator, články, památník, dokumenty, office, corelDraw, dokument, plakáty, wordpress, eshop, profil, Twitter, etikety, word, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Nepitná voda zdarma, vektor Liška ke stáhnutí nebo obrázek Středoafrická republika ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.