Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andulka vlnkovaná (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andulka vlnkovaná zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Andulka vlnkovaná. Vektorová ilustrace Andulka vlnkovaná je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Andulka vlnkovaná? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulka vlnkovaná zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Andulka vlnkovaná ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulka vlnkovaná ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 820 984 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Andulka vlnkovaná s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Andulka vlnkovaná se nachází v sekci Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červené S ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční svíčky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Klíč ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, ilustrační obrázek, Andulka vlnkovaná, ke stáhnutí, Ptáci, obrázek, cliparts, svg, Andulka vlnkovaná, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, eshop, office, PowerPoint, Facebook, Instagram, webové stránky, dokumenty, video, profilovka, škola, blog, časopis, wordpress, prezentace, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Chilli ke stáhnutí, obrázek Růžové srdce zdarma nebo vektor Kanystr zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.