Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Světlemodrý motýl (Hmyz) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlemodrý motýl zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Světlemodrý motýl. Klipart Světlemodrý motýl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlemodrý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Světlemodrý motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlemodrý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Světlemodrý motýl? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Světlemodrý motýl patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Marx Engels Lenin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nakrájené ředkvičky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Středověký rytíř zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, Hmyz, cliparts, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, klipart, free, svg, grafika, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, manuály, avatar, webové stránky, katalog, web, fotokniha, plakáty, openOffice, škola, blog, magazín, kalendář, referáty, prospekty, vstupenky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Člověk zdarma, vektorový obrázek Dům hrůzy ke stažení nebo obrázek Zelená vajíčka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.