Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžový tulipán (Květiny) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Růžový tulipán stahujte zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Růžový tulipán. Vektorový obrázek Růžový tulipán je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Růžový tulipán? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžový tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
472x800
295x500
94x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 490 496 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Růžový tulipán s jinými lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Růžový tulipán se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Americké srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nesahat ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Wifi USB Dongle ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, download, Květiny, zdarma, free, Růžový tulipán, ke stažení, grafika, ilustrace, vektor, cliparts, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: etikety, škola, vizitky, deníček, články, profilovka, corelDraw, památník, diplomová práce, prezentace, dokument, časopis, diář, Facebook, eshop, tiskoviny, plakát

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Znak býk ke stažení, vektorový obrázek Jarní květiny ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Strom s kořeny ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.