Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžový tulipán (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový tulipán zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Růžový tulipán. Vektorová ilustrace Růžový tulipán je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžový tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
472x800
295x500
94x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 490 496 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Růžový tulipán můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Růžový tulipán patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sobi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Junonia coenia ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Barevné hvězdičky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, ke stáhnutí, Růžový tulipán, svg, free, vektor, ke stažení, cliparts, grafika, download, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, kalendář, office, Adobe Illustrator, profilovka, textové dokumenty, webové stránky, časopis, word, video, corelDraw, památník, referáty, články, blog, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Azurová stuha zdarma, vektor Mužská bisexualita ke stáhnutí nebo obrázek Modrý krab ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.