Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžový tulipán (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový tulipán zdarma ke stažení

Růžový tulipán je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Růžový tulipán je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Růžový tulipán v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžový tulipán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
472x800
295x500
94x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 490 496 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Růžový tulipán s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Růžový tulipán je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Nindža ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Štěně zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Rozhlas ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Růžový tulipán, svg, vektor, ke stažení, obrázek, klipart, ke stáhnutí, Květiny, ilustrace, zdarma, kliparty, free, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, avatar, openOffice, video, profil, dokument, časopis, kalendář, škola, blog, PowerPoint, referáty, etikety, Pinterest, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart AAC ke stáhnutí, vektorový klipart Policejní pouta zdarma nebo obrázek, klipart Závaží zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.