Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gejša hudebnice (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gejša hudebnice zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Gejša hudebnice. Klipart Gejša hudebnice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša hudebnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gejša hudebnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša hudebnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1398x1600
1118x1280
698x800
437x500
139x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 726 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Gejša hudebnice? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Gejša hudebnice se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Americké srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek PDF formát ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Ženy, obrázek, Gejša hudebnice, vektorový obrázek, kliparty, svg, Gejša hudebnice, ke stažení, download, free, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, referáty, textové dokumenty, kalendář, video, dokumenty, etikety, plakát, profil, prezentace, diář, openOffice, blog, avatar, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek PPAM ke stažení, obrázek, klipart Djembe ke stažení nebo vektorový klipart Santa s dárky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.