Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gejša hudebnice, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gejša hudebnice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Gejša hudebnice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Gejša hudebnice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša hudebnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gejša hudebnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gejša hudebnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1398x1600
1118x1280
698x800
437x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 726 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gejša hudebnice je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté V zdarma Podívejte se i na ilustrace Domácí adresář ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mužská bisexualita ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, vektor, cliparts, zdarma, svg, vektorový obrázek, download, ke stažení, free, grafika, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, textové dokumenty, seminární práce, články, pozvánky, PowerPoint, profilovka, plakáty, openOffice, corelDraw, prezentace, office, Adobe Illustrator , památník, profil

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Sobi zdarma, vektor Policistka ke stažení nebo obrázek Hvězdičky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.