Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čáp (Ptáci) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čáp zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čáp. Kreslená ilustrace Čáp je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Čáp? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čáp zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čáp ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čáp ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

733x1600
586x1280
366x800
229x500
73x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 210 928 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Čáp) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Čáp je v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené Y ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Umělý horizont ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart 500 Euro zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Čáp, klipart, download, ke stažení, vektorový obrázek, svg, free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, Čáp, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, wordpress, word, avatar, prezentace, profil, Pinterest, Instagram, památník, Adobe Illustrator, plakáty, dokument, corelDraw, fotokniha, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Beruška zdarma, vektorový obrázek Skládačka ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Saxofon ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.