Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek TEXT soubor (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart TEXT soubor zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název TEXT soubor. Kreslená ilustrace TEXT soubor je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart TEXT soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek TEXT soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart TEXT soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 868 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (TEXT soubor) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart TEXT soubor se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Unicorn ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s kloboukem ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Stříbrný prsten ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: TEXT soubor, TEXT soubor, Symboly, kliparty, free, ilustrace, klipart, obrázek, download, ke stáhnutí, grafika, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: vstupenky, webové stránky, Pinterest, video, památník, Twitter, eshop, vizitky, pozvánky, kalendář, plakáty, škola, plakát, deníček, corelDraw, manuály, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Luther Burbank ke stažení, vektorový obrázek Leguán zelený ke stáhnutí nebo vektorový klipart Špendlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.