Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart TEXT soubor, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart TEXT soubor zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem TEXT soubor. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný TEXT soubor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart TEXT soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart TEXT soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart TEXT soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 868 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek TEXT soubor je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté číslo 9 ke stažení Podívejte se i na obrázek Hodina duchů ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Stařec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: TEXT soubor, ke stažení, grafika, vektor, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, free, obrázek, kliparty, Symboly, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, památník, dokument, web, seminární práce, blog, časopis, referáty, corelDraw, Adobe Illustrator , profil, pozvánky, Instagram, Pinterest, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek 31.12. ke stažení, klipart Houby ke stáhnutí nebo ilustrace OGG zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.