Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brusinky, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brusinky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brusinky. Klipart Brusinky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brusinky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brusinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brusinky je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Adam a Eva zdarma Podívejte se i na obrázek Kondor ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor 10 Euro ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, vektorový obrázek, grafika, free, Ovoce, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, Brusinky, Brusinky, svg, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, fotokniha, profil, plakáty, Pinterest, seminární práce, časopis, referáty, škola, památník, avatar, Facebook, openOffice, PowerPoint, word, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Tenečnice u tyče zdarma, klipart Malé písmeno H ke stažení nebo ilustrace Elvis Presley ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.