Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brusinky (Ovoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brusinky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Brusinky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brusinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: warszawianka

Sdílejte obrázek, klipart Brusinky s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Brusinky je v sekci Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Veselý sněhulák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Světelný řetěz zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Brusinky, zdarma, download, svg, free, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, Facebook, referáty, office, škola, fotokniha, pozvánky, video, Instagram, seminární práce, webové stránky, Adobe Illustrator, blog, Twitter, word, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor LCD televize zdarma, ilustrace Pivní lahev ke stáhnutí nebo klipart 20 Euro ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.