Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brusinky (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brusinky zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Brusinky. Klipart Brusinky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brusinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: warszawianka

Obrázek, klipart pojmenovaný Brusinky můžete sdílet s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Brusinky se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Louis Braille ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Luis Suárez ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Severní Irsko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, download, free, Brusinky, zdarma, klipart, cliparts, Brusinky, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Ovoce, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, prezentace, Adobe Illustrator, video, plakáty, corelDraw, web, blog, webové stránky, fotokniha, časopis, PowerPoint, Instagram, inkscape, diář, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Image zdarma, obrázek, klipart Fitness ke stáhnutí nebo vektorový klipart Slánka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.