Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brusinky (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brusinky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brusinky. Vektorová ilustrace Brusinky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brusinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: warszawianka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Brusinky s rodinou a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Brusinky je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart USA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chatka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ženich ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, download, vektor, kliparty, zdarma, svg, ke stažení, vektorový obrázek, Brusinky, ilustrační obrázek, grafika, klipart, Brusinky, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, profilovka, profil, Adobe Illustrator, office, dokumenty, referáty, prezentace, eshop, pozvánky, webové stránky, PowerPoint, web, blog, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Blondýnka ke stažení, klipart Mapa Floridy ke stažení nebo ilustrace Polární liška ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.