Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brusinky, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brusinky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brusinky. Klipart Brusinky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brusinky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brusinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brusinky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pánev ke stažení Podívejte se i na vektor Člověk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené J zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, svg, ilustrace, Ovoce, kliparty, free, grafika, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, prezentace, fotokniha, textové dokumenty, pozvánky, plakáty, seminární práce, dokumenty, profil, Instagram, blog, web, časopis, openOffice, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Loď ke stažení, obrázek Voda ke stáhnutí nebo klipart Býk zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.