Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brusinky (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brusinky zadarmo ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Brusinky. Vektorový obrázek Brusinky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brusinky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brusinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: warszawianka

Sdílejte obrázek, klipart Brusinky s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Brusinky se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žlutý skateboard ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Platinová medaile zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zralý banán ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, svg, Brusinky, grafika, ke stažení, klipart, Ovoce, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, kliparty, download, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, plakáty, webové stránky, magazín, Instagram, deníček, avatar, Twitter, plakát, fotokniha, koláž, brožury, kalendář, profilovka, tiskoviny, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Přenosná chladnička ke stáhnutí, vektorový obrázek Junonia coenia ke stažení nebo vektorový obrázek Trpajzlík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.