Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brusinky, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brusinky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brusinky. Klipart Brusinky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brusinky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Brusinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brusinky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1578x1600
1262x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 172 559 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brusinky se nachází v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tučnák v tričku ke stažení Podívejte se i na klipart Znamení váhy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vlkodlak zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, vektor, free, cliparts, grafika, obrázek, Brusinky, ilustrační obrázek, Brusinky, download, Ovoce

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, profilovka, profil, dokumenty, webové stránky, památník, časopis, Adobe Illustrator , corelDraw, Pinterest, avatar, prezentace, škola, blog, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Smajlík ticho ke stažení, ilustrace Golfista ke stáhnutí nebo vektor Čínský drak zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.