Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Historické rádio, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Historické rádio zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Historické rádio. Klipart Historické rádio je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historické rádio zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Historické rádio ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historické rádio ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1373x1600
1099x1280
687x800
430x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 120 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: notKlaatu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Historické rádio se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černá ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Chlebovník zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pták kiwi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, download, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, Historické rádio, zdarma, svg, Historické rádio, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, památník, referáty, inkscape, blog, web, word, webové stránky, profilovka, fotokniha, pozvánky, Twitter, textové dokumenty, plakáty, prezentace, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zákaz psů ke stáhnutí, obrázek Polojasno zdarma nebo klipart Lemur ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.