Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Historické rádio, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Historické rádio zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Historické rádio. Klipart Historické rádio je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historické rádio zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Historické rádio ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historické rádio ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1373x1600
1099x1280
687x800
430x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 120 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: notKlaatu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Historické rádio je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Croissant zdarma Podívejte se i na ilustrace Bígl ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Červené Lamborghini ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Historické rádio, kliparty, svg, obrázek, download, klipart, vektorový obrázek, zdarma, free, ilustrace, ke stažení, Historické rádio, grafika, Přístroje, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, word, textové dokumenty, Adobe Illustrator , openOffice, Twitter, inkscape, fotokniha, Instagram, profil, office, avatar, dokument, profilovka, web, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Video projektor zdarma, vektor Mapa Španělska ke stažení nebo obrázek Stříbrný prsten ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.