Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Drejdl (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drejdl zdarma ke stažení

Drejdl je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Drejdl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Drejdl? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Drejdl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 193 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Drejdl s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Drejdl se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kropenatá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sluneční energie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Anglo-nubijská koza ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, ilustrace, download, obrázek, Drejdl, kliparty, Náboženství, svg, vektor, Drejdl, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: wordpress, plakáty, PowerPoint, kalendář, webové stránky, dokument, Instagram, video, památník, fotokniha, pozvánky, blog, profilovka, openOffice, seminární práce, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek Modrý květ ke stažení, obrázek, klipart Parní vláček ke stažení nebo vektorový klipart Zdravotní sestra s rouškou ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.