Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Drejdl (Náboženství) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drejdl zdarma ke stažení

Drejdl je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Drejdl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drejdl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 193 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Zaujal vás náš klipart Drejdl? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Drejdl se nachází v kategorii Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Instalatér ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cessna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Galileo Galilei zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Náboženství, klipart, ke stažení, Drejdl, svg, free, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, Adobe Illustrator, PowerPoint, škola, corelDraw, web, dokument, časopis, pozvánky, office, památník, Pinterest, webové stránky, openOffice, referáty, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Stařec zdarma, vektor John Dalton ke stáhnutí nebo obrázek Marx Engels Lenin ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.