Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Drejdl (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drejdl zdarma ke stažení

Drejdl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Drejdl v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Drejdl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 193 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Sdílejte obrázek, klipart Drejdl s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Drejdl se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Guinea Bissau ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Semafory zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Indie ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, Drejdl, Drejdl, Náboženství, ilustrace, kliparty, grafika, vektorový obrázek, svg, free, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, blog, referáty, office, profilovka, dokumenty, plakáty, články, časopis, prezentace, eshop, video, openOffice, corelDraw, pozvánky, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Parní mašinka ke stáhnutí, obrázek, klipart Černá kočka zdarma nebo vektorový klipart GIF zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.