Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Drejdl, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Drejdl zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Drejdl. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Drejdl ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Drejdl? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Drejdl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drejdl ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 193 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Drejdl je v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jablka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kovadlina zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Robot ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, download, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, free, Drejdl, klipart, Náboženství, vektor, Drejdl

Doporučené použití klipartu: blog, profilovka, seminární práce, textové dokumenty, webové stránky, word, dokument, inkscape, dokumenty, Instagram, office, škola, Twitter, plakáty, referáty, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Karty kříže ke stáhnutí, klipart Zlatý prsten zdarma nebo ilustrace Šedá stužka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.