Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mandarinka, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mandarinka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mandarinka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Mandarinka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandarinka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mandarinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandarinka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1459
1280x1167
800x730
500x456
160x146

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 899 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pawelf

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mandarinka je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velbloud dvouhrbý zdarma Podívejte se i na ilustrace Baletka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Rytíř ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, svg, ilustrační obrázek, Mandarinka, Ovoce, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, Mandarinka, cliparts, ke stáhnutí, download, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, fotokniha, corelDraw, Adobe Illustrator , pozvánky, plakát, Facebook, škola, časopis, web, profil, profilovka, kalendář, blog, prezentace

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Badmintonistka zdarma, vektor Chlapeček ke stažení nebo obrázek Klíště ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.