Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mandarinka (Ovoce) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mandarinka zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mandarinka. Klipart Mandarinka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Mandarinka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandarinka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mandarinka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandarinka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1459
1280x1167
800x730
500x456
160x146

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 899 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: pawelf

Sdílejte obrázek, klipart Mandarinka s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Mandarinka se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Řepa červená ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Náhrobník zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Borůvka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Mandarinka, ilustrace, svg, zdarma, grafika, Mandarinka, Ovoce, obrázek, klipart, cliparts, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, manuály, video, profil, seminární práce, plakáty, oznámení, PowerPoint, vstupenky, bakalářská práce, prospekty, deníček, tiskoviny, letáky, Twitter, wordpress, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Požární tlačítko ke stáhnutí, klipart DOCM ke stažení nebo vektorový obrázek Babka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.