Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pěšec, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pěšec zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Pěšec. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pěšec nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pěšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pěšec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 459 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pěšec se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Okurka ke stažení Podívejte se i na vektor Znamení býk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Překvapení zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Symboly, svg, vektorový obrázek, Pěšec, kliparty, download, ke stažení, cliparts, Pěšec, klipart, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, Adobe Illustrator , textové dokumenty, památník, profil, Twitter, dokument, kalendář, word, inkscape, škola, web, prezentace, PowerPoint, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Kleště ke stažení, obrázek Modré nůžky ke stáhnutí nebo klipart Pacient zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.