Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pěšec (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pěšec zdarma ke stažení

Pěšec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Pěšec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pěšec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pěšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pěšec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 459 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: DG-RA

Zaujal vás náš klipart Pěšec? Potom se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Pěšec je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Voltmetr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněhuláček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Kánoe zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, Symboly, vektorový obrázek, Pěšec, klipart, free, download, Pěšec, vektor, svg, ilustrace, cliparts, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: etikety, webové stránky, wordpress, plakát, word, časopis, plakáty, web, referáty, Pinterest, fotokniha, články, eshop, škola, PowerPoint, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart XLS zdarma, vektorový klipart Polsko ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Řadové domy ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.