Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dívka v kostýmu (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v kostýmu zdarma ke stažení

Dívka v kostýmu je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Dívka v kostýmu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dívka v kostýmu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1038x1600
830x1280
519x800
324x500
104x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 206 773 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: BlissBud

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dívka v kostýmu sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Dívka v kostýmu patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální číslo 0 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kravička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Irák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ilustrační obrázek, Dívka v kostýmu, ke stažení, obrázek, Dívka v kostýmu, klipart, Halloween, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, free, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, plakáty, dokument, video, Twitter, Facebook, eshop, profil, corelDraw, avatar, dokumenty, openOffice, web, profilovka, referáty, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Longan zdarma, vektor Velikonoční dekorace ke stáhnutí nebo obrázek Žluté slunéčko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.