Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dívka v kostýmu (Halloween) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Dívka v kostýmu k bezplatnému stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Dívka v kostýmu. Kreslená ilustrace Dívka v kostýmu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dívka v kostýmu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1038x1600
830x1280
519x800
324x500
104x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 206 773 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: BlissBud

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dívka v kostýmu s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Dívka v kostýmu se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor OGG soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chaplin zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Paul von Hindenburg ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, vektorový obrázek, svg, Dívka v kostýmu, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, grafika, kliparty, Dívka v kostýmu, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, openOffice, eshop, manuály, magazín, office, diář, tiskoviny, deníček, diplomová práce, wordpress, fotokniha, Twitter, PowerPoint, koláž, etikety

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Radiové vlny ke stáhnutí, vektorový obrázek Čínská žena ke stáhnutí nebo vektorový klipart Věštkyně zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.