Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v kostýmu, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v kostýmu zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dívka v kostýmu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dívka v kostýmu ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dívka v kostýmu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1038x1600
830x1280
519x800
324x500
104x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 206 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: BlissBud

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dívka v kostýmu je v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor CD disk ke stažení Podívejte se i na ilustrace F-16 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pejsek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, svg, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, Dívka v kostýmu, free, Halloween

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, office, corelDraw, webové stránky, plakáty, PowerPoint, fotokniha, web, dokumenty, textové dokumenty, časopis, blog, referáty, pozvánky, word

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pyramida ke stažení, vektor Učitelka ke stáhnutí nebo obrázek Menora zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.