Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v kostýmu, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v kostýmu zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dívka v kostýmu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dívka v kostýmu ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dívka v kostýmu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1038x1600
830x1280
519x800
324x500
104x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 206 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: BlissBud

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dívka v kostýmu se nachází v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Viktorie královská ke stažení Podívejte se i na vektor Prak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Býk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, download, ilustrace, Dívka v kostýmu, klipart, obrázek, zdarma, ke stažení, Dívka v kostýmu, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, referáty, dokument, škola, Adobe Illustrator , profil, textové dokumenty, Instagram, blog, webové stránky, avatar, inkscape, profilovka, časopis, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Strašidelný hrad ke stažení, obrázek Elektrický článek ke stáhnutí nebo klipart Lotos zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.