Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v kostýmu, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v kostýmu zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dívka v kostýmu. Klipart Dívka v kostýmu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dívka v kostýmu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dívka v kostýmu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v kostýmu ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1038x1600
830x1280
519x800
324x500
104x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 206 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: BlissBud

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dívka v kostýmu je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lopatka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Gril zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Červené vajíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, Halloween, Dívka v kostýmu, ilustrace, free, download, svg, vektor, grafika, Dívka v kostýmu, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, office, profil, blog, dokument, web, fotokniha, Facebook, PowerPoint, Instagram, kalendář, škola, profilovka, avatar, inkscape, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Digitální znak T ke stáhnutí, klipart Arundina zdarma nebo ilustrace Nástroje ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.