Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený telefon (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený telefon zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červený telefon. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený telefon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1411
1280x1129
800x706
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 139 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rones

Obrázek, klipart pojmenovaný Červený telefon můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Červený telefon se nachází v kategorii Obrázky, kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Doktorka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zastávka MHD ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Miluji šachy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, Červený telefon, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Přístroje, Červený telefon, ilustrace, free, download, svg, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, škola, openOffice, office, profil, Adobe Illustrator, eshop, plakáty, avatar, prezentace, inkscape, fotokniha, plakát, blog, pozvánky, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Robin Williams zdarma, ilustrace Červené E ke stáhnutí nebo klipart Sluneční brýle ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.