Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený telefon (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený telefon zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Červený telefon. Obrázek Červený telefon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Červený telefon? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený telefon zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený telefon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený telefon ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1411
1280x1129
800x706
500x441
160x141

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 139 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rones

Sdílejte obrázek, klipart Červený telefon s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Červený telefon patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace GAZ 21 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Android zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tmavomodrá kraslice ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, download, Přístroje, ilustrace, free, Červený telefon, kliparty, cliparts, Červený telefon, zdarma, klipart, grafika, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, profilovka, PowerPoint, pozvánky, prezentace, fotokniha, diář, články, památník, eshop, Pinterest, webové stránky, dokument, corelDraw, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Píchačky ke stáhnutí, ilustrace Psí bouda zdarma nebo klipart Kráječ na pizzu zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.