Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Nero (Osobnosti) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nero zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Nero. Pakliže si chcete obrázek Nero stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nero zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Nero ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nero ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1203x1600
962x1280
602x800
376x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 448 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Nero? Pak se podělte s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Nero je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Honda HA-420 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lýkohub ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ředkvička ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, Nero, free, kliparty, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Nero, Osobnosti, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, katalog, blog, corelDraw, inkscape, diplomová práce, koláž, Adobe Illustrator, plakát, deníček, manuály, logo, články, prospekty, openOffice, profil, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace ACE ke stažení, vektor Krab ke stažení nebo ilustrace Děti u stromečku ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.