Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Nero (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nero zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Nero. Klipart Nero je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nero zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nero ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nero ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1203x1600
962x1280
602x800
376x500
120x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 448 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cactus cowboy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Nero s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Nero je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Johann Sebastian Bach ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sada šroubováků zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Kapesní příbor ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Nero, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, klipart, Nero, ke stažení, free, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, download, Osobnosti, zdarma

Doporučené použití klipartu: vstupenky, video, etikety, corelDraw, word, fotokniha, časopis, PowerPoint, katalog, Instagram, plakáty, manuály, office, články, dokumenty, seminární práce, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek 31.10. ke stáhnutí, vektor Krab ke stažení nebo vektor Nesahat zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.