Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Špión (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Špión zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Špión. Vektorový obrázek Špión je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špión zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Špión ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Špión ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1213x1600
971x1280
607x800
379x500
121x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 716 266 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Špión? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Špión se nachází v kategorii Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Plněné sušenky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak Z ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Cihlové srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, klipart, obrázek, Špión, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, download, free, ilustrace, ke stažení, kliparty, cliparts, Špión

Doporučené použití klipartu: video, webové stránky, office, web, corelDraw, Adobe Illustrator, katalog, inkscape, textové dokumenty, PowerPoint, seminární práce, manuály, Pinterest, plakát, wordpress, profil, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Špión zdarma, vektorový klipart Tygr zdarma nebo vektorový klipart Irsko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.