Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dudek chocholatý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dudek chocholatý zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dudek chocholatý. Pakliže si chcete obrázek Dudek chocholatý stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Dudek chocholatý? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dudek chocholatý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dudek chocholatý ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dudek chocholatý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1226x1600
981x1280
613x800
383x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 662 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kwstasm83

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dudek chocholatý se nachází v sekci Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kapitán ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mango zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Minnesota ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, Dudek chocholatý, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, grafika, Dudek chocholatý, cliparts, Ptáci, download, kliparty, vektor, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, památník, kalendář, webové stránky, pozvánky, fotokniha, PowerPoint, seminární práce, dokument, referáty, plakát, prezentace, Facebook, inkscape, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Hasicí přístroj ke stáhnutí, obrázek Zákaz marihuany zdarma nebo klipart Emotikon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.