Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dudek chocholatý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dudek chocholatý zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Dudek chocholatý. Stahujte klipart Dudek chocholatý v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dudek chocholatý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dudek chocholatý ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dudek chocholatý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1226x1600
981x1280
613x800
383x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 662 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kwstasm83

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dudek chocholatý je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté H ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hrách zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Michael Jackson ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Dudek chocholatý, obrázek, svg, vektorový obrázek, cliparts, Dudek chocholatý, download, klipart, ilustrace, kliparty, ke stažení, Ptáci, free, vektor

Doporučené použití klipartu: články, Twitter, office, kalendář, časopis, openOffice, škola, Adobe Illustrator , profil, prezentace, plakát, textové dokumenty, PowerPoint, inkscape, fotokniha, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek 50 euro centů ke stáhnutí, klipart Klobása zdarma nebo ilustrace Růžová růže ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.