Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Island (Mapy) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Island stahujte zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Island. Stahujte klipart Island v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Island? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Island zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Island ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Island ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x863
800x539
500x337
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 504 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Island s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Island patří do sekce Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pes z balónku ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tříkolka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Éclair ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, Island, obrázek, free, download, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, Island, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, brožury, letáky, dokumenty, eshop, pozvánky, textové dokumenty, blog, PowerPoint, Pinterest, openOffice, inkscape, webové stránky, Facebook, wordpress, kalendář

Mezi hezké kresby patří i klipart Dýdžej ke stažení, ilustrace Nekouřit ke stáhnutí nebo obrázek Zelené slunéčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.