Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Věž (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Věž stahujte zdarma

Věž je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Věž je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věž zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Věž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věž ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 192 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: DG-RA

Líbí se vám klipart Věž? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Věž se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Štafle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení blíženci ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Závaží ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Symboly, ilustrace, obrázek, ke stažení, vektor, svg, kliparty, grafika, download, free, ke stáhnutí, Věž, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, fotografie, bakalářská práce, corelDraw, logo, magazín, pozvánky, PowerPoint, vizitky, Adobe Illustrator, diář, koláž, plakáty, profilovka, časopis, referáty, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Historická tramvaj ke stažení, obrázek Blue Ray přehrávač ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Kombajn ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.