Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený motýl, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený motýl zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Červený motýl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený motýl lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x732
1280x586
800x366
500x229
160x73

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 053 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený motýl se nachází v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brouk ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Okarína Xun zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Přípona ODS ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, grafika, Červený motýl, vektor, zdarma, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, Červený motýl, obrázek, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, časopis, inkscape, profil, web, word, články, památník, referáty, kalendář, dokument, Twitter, textové dokumenty, Instagram, corelDraw, office

Mezi zajímavé vektory patří i klipart 3GP ke stáhnutí, ilustrace Mnich zdarma nebo vektor FLAC ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.