Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený motýl stahujte zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červený motýl. Kreslená ilustrace Červený motýl je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x732
1280x586
800x366
500x229
160x73

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 053 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Červený motýl? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Červený motýl je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Strašidelné vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen DS ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Island ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, Červený motýl, kliparty, grafika, ke stáhnutí, svg, klipart, Červený motýl, ke stažení, obrázek, free, download, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotografie, letáky, památník, Instagram, pozvánky, office, škola, plakáty, inkscape, blog, dokumenty, deníček, diplomová práce, tiskoviny, openOffice, manuály, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Johann Sebastian Bach ke stažení, obrázek Narozeniny číslo 0 ke stažení nebo obrázek, klipart Zeď ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.