Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený motýl (Hmyz) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červený motýl zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Červený motýl. Kreslená ilustrace Červený motýl je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x732
1280x586
800x366
500x229
160x73

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 053 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Červený motýl s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Červený motýl je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart První místo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Trubka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kaki zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, Červený motýl, ke stáhnutí, Hmyz, kliparty, ilustrace, Červený motýl, klipart, free, zdarma, svg, download, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Facebook, profil, Instagram, etikety, referáty, blog, wordpress, seminární práce, textové dokumenty, openOffice, Pinterest, video, office, časopis, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Ledňák obrovský zdarma, klipart EPS ke stáhnutí nebo ilustrace Brambora ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.