Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený motýl, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený motýl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Červený motýl. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Červený motýl. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x732
1280x586
800x366
500x229
160x73

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 053 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený motýl je v sekci Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šedý sporťák ke stažení Podívejte se i na obrázek Parní lokomotiva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Straka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, obrázek, free, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Červený motýl, zdarma, download, Červený motýl, vektorový obrázek, svg, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, web, openOffice, škola, Instagram, avatar, PowerPoint, word, pozvánky, Twitter, webové stránky, seminární práce, plakát, office, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Barevné papriky ke stažení, klipart Mapa Norska ke stáhnutí nebo ilustrace Lékařka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.