Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený motýl zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červený motýl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x732
1280x586
800x366
500x229
160x73

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 053 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Červený motýl s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Červený motýl je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Modrá mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ostrorep zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík s brýlemi ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, Červený motýl, obrázek, ke stáhnutí, free, download, Hmyz, klipart, grafika, ilustrace, zdarma, vektor, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, Pinterest, wordpress, referáty, pozvánky, seminární práce, plakáty, video, fotokniha, inkscape, corelDraw, PowerPoint, profilovka, blog, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Ananas v plechovce ke stáhnutí, obrázek Marihuana zdarma nebo vektor Angrešt zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.