Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kafe, Nápoje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kafe zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kafe. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafe zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kafe ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafe ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1194
1280x956
800x597
500x373
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 735 799 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kafe patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kašna zdarma Podívejte se i na klipart Elektronické srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Eiffelova věž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, cliparts, svg, vektor, Nápoje, download, grafika, zdarma, ilustrace, free, ke stáhnutí, Kafe

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, Instagram, články, škola, blog, dokumenty, word, web, prezentace, Adobe Illustrator , corelDraw, Facebook, plakáty, časopis, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Vozíčkáři zdarma, ilustrace Květinové srdce ke stažení nebo vektor Kouření zakázáno ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.