Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kafe (Nápoje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kafe zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kafe. Kreslená ilustrace Kafe je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kafe lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafe zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kafe ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kafe ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1194
1280x956
800x597
500x373
160x119

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 735 799 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: NetAlloy

Sdílejte obrázek, klipart Kafe s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Kafe je v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ovocný věnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ptačí budka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mořský koník ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, cliparts, free, Kafe, svg, Nápoje, grafika, ilustrační obrázek, download, zdarma, obrázek, Kafe, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, památník, Instagram, pozvánky, corelDraw, wordpress, Adobe Illustrator, profilovka, diář, články, webové stránky, časopis, referáty, inkscape, plakát, etikety

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Tankování ke stáhnutí, obrázek, klipart Červený dárek zdarma nebo vektorový klipart ODS soubor zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.