Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vysokozdvižný vozík, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vysokozdvižný vozík. Kreslená ilustrace Vysokozdvižný vozík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 299 128 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vysokozdvižný vozík je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zebra ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek jin-jang zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žena s nepovedeným účesem ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vysokozdvižný vozík, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, Doprava, zdarma, Vysokozdvižný vozík, vektor, download, klipart, grafika, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, dokument, plakát, web, webové stránky, články, blog, profilovka, openOffice, Facebook, PowerPoint, office, seminární práce, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Oliva ke stáhnutí, klipart Kafíčko zdarma nebo ilustrace Santa v komíně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.