Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vysokozdvižný vozík, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení

Vysokozdvižný vozík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Vysokozdvižný vozík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vysokozdvižný vozík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 299 128 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vysokozdvižný vozík je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lednička ke stažení Podívejte se i na ilustrace Štafle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Austrálie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vysokozdvižný vozík, vektor, obrázek, free, Doprava, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, download, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, Vysokozdvižný vozík

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, corelDraw, Twitter, škola, openOffice, avatar, Facebook, blog, profil, webové stránky, word, PowerPoint, plakáty, inkscape, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Medvídě ke stažení, vektor Terej bílý ke stáhnutí nebo obrázek Náramkové hodinky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.