Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vysokozdvižný vozík (Doprava) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Vysokozdvižný vozík k bezplatnému stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vysokozdvižný vozík. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vysokozdvižný vozík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vysokozdvižný vozík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 299 128 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Muga

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vysokozdvižný vozík s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Vysokozdvižný vozík je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kapesní trubka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Betlém zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Dýně klaun ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, free, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, svg, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, Vysokozdvižný vozík, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, časopis, corelDraw, Zoner Callisto, deníček, vizitky, koláž, tiskoviny, kalendář, brožury, fotografie, fotokniha, letáky, web, logo, katalog, vstupenky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Malé písmeno K ke stáhnutí, obrázek Kovárna ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Znak vodnář zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.