Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vysokozdvižný vozík, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vysokozdvižný vozík. Kreslená ilustrace Vysokozdvižný vozík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vysokozdvižný vozík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 299 128 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vysokozdvižný vozík se nachází v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek OGG ke stažení Podívejte se i na vektor Perníková chaloupka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Burák zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, download, Doprava, klipart, kliparty, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, svg, Vysokozdvižný vozík, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, avatar, pozvánky, inkscape, Facebook, fotokniha, PowerPoint, Pinterest, dokument, word, Instagram, openOffice, prezentace, plakáty, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Che Guevara ke stažení, obrázek Mapa Libérie ke stáhnutí nebo klipart Šibenice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.