Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vysokozdvižný vozík, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vysokozdvižný vozík. Kreslená ilustrace Vysokozdvižný vozík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1444
1280x1155
800x722
500x451
160x144

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 299 128 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vysokozdvižný vozík je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šípky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Digitální znak X zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dalekohled ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Doprava, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, download, Vysokozdvižný vozík, ilustrace, Vysokozdvižný vozík, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, svg, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, dokumenty, památník, Facebook, seminární práce, PowerPoint, fotokniha, časopis, web, články, pozvánky, inkscape, plakát, blog, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mečoun ke stáhnutí, klipart Býk zdarma nebo ilustrace Modrá kraslice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.