Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lektvar, Halloween pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lektvar zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lektvar. Kreslená ilustrace Lektvar je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lektvar? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lektvar zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lektvar ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lektvar ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1037x1600
829x1280
518x800
323x500
103x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 361 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lektvar je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Těhulky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Filmová kamera zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Violistka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, cliparts, Halloween, obrázek, zdarma, kliparty, Lektvar, Lektvar, ilustrace, grafika, free, klipart, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, Adobe Illustrator , škola, prezentace, Facebook, plakáty, openOffice, textové dokumenty, Twitter, dokument, office, dokumenty, word, kalendář, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kočička ke stáhnutí, vektor Karavan zdarma nebo obrázek Otisk prstu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.