Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lektvar, Halloween pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lektvar zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lektvar. Kreslená ilustrace Lektvar je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lektvar? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lektvar zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lektvar ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lektvar ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1037x1600
829x1280
518x800
323x500
103x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 361 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lektvar patří do sekce Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Párek zdarma Podívejte se i na vektor Digitální znak K ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Puntíkovaná mašle ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, klipart, Lektvar, download, svg, kliparty, Halloween, free, vektorový obrázek, grafika, Lektvar, zdarma, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, openOffice, fotokniha, plakát, PowerPoint, inkscape, Adobe Illustrator , word, blog, Facebook, avatar, seminární práce, Twitter, dokument, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Valentýnská svíčka zdarma, obrázek Vitamín B3 ke stažení nebo klipart Zelené vajíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.