Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lektvar, Halloween pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lektvar zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Lektvar. Vektorová ilustrace Lektvar je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lektvar zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Lektvar ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lektvar ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1037x1600
829x1280
518x800
323x500
103x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 361 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lektvar patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rozkrájená pizza zdarma Podívejte se i na klipart Radiové vlny ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční balíček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, svg, obrázek, free, cliparts, Lektvar, klipart, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, Halloween, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, články, referáty, textové dokumenty, Instagram, blog, Adobe Illustrator , openOffice, avatar, škola, památník, Pinterest, prezentace, Twitter, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Banjo zdarma, ilustrace Kánoe ke stažení nebo vektor Smajlík lékař ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.