Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Přípona PDF (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přípona PDF zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Přípona PDF. Kreslená ilustrace Přípona PDF je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípona PDF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Přípona PDF ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípona PDF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
118x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 868 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Přípona PDF sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Přípona PDF patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Napařovací žehlička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pastelky v hrnečku ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Talíř s příborem zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, Symboly, zdarma, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, Přípona PDF, ke stáhnutí, obrázek, grafika, free, svg, Přípona PDF, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, letáky, brožury, prezentace, články, bakalářská práce, deníček, časopis, eshop, seminární práce, PowerPoint, magazín, blog, logo, koláž, web, vizitky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Tmavozelená medúza zdarma, vektorový obrázek Hrací automat ke stažení nebo klipart Digitální číslo 6 ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.