Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Smutná královna (Ženy) zadarmo

Obrázek, klipart Smutná královna zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smutná královna. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Smutná královna v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutná královna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Smutná královna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutná královna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

872x1600
697x1280
436x800
273x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 398 155 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Smutná královna můžete sdílet s ostatními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Smutná královna patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoční blahopřání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Meloun cukrový ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelený stromeček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smutná královna, Ženy, ke stáhnutí, klipart, svg, kliparty, vektor, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, free, ilustrační obrázek, Smutná královna

Doporučené použití klipartu: word, avatar, pozvánky, blog, vstupenky, koláž, škola, plakáty, Twitter, bakalářská práce, wordpress, office, referáty, brožury, manuály, video, tiskoviny

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Ředkev bílá zdarma, vektorový obrázek Veverka ke stažení nebo klipart Hnědý vrtulník ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.