Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlaté číslo 4, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté číslo 4 zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlaté číslo 4. Pakliže si chcete obrázek Zlaté číslo 4 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté číslo 4 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté číslo 4 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté číslo 4 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1125x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 560 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlaté číslo 4 patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Levhart zdarma Podívejte se i na vektor Koala ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Keltský kříž ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, grafika, Symboly, svg, Zlaté číslo 4, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektor, cliparts, vektorový obrázek, Zlaté číslo 4, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, referáty, památník, Facebook, Adobe Illustrator , kalendář, profilovka, seminární práce, blog, dokumenty, Instagram, pozvánky, textové dokumenty, dokument, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Sudy zdarma, obrázek Vlašské ořechy ke stažení nebo klipart Květiny ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.