Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žebrák (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žebrák zdarma ke stažení

Žebrák je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žebrák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žebrák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žebrák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žebrák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1004
1280x803
800x502
500x314
160x100

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 341 303 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Žebrák) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Žebrák patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Clark Gable ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený dort ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tibet ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, Žebrák, free, download, vektorový obrázek, svg, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, Žebrák, Muži, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, plakáty, prezentace, avatar, škola, fotokniha, openOffice, blog, office, dokumenty, Adobe Illustrator, inkscape, web, corelDraw, časopis, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Zelené auto ke stažení, vektor Slepice ke stažení nebo obrázek Kostel ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.