Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vysílač, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vysílač zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vysílač. Klipart Vysílač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysílač zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Vysílač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysílač ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1531x1600
1225x1280
766x800
478x500
153x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 279 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rygle

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vysílač se nachází v sekci Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bobr ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Johannes Kepler zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Autobusová zastávka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, free, vektorový obrázek, download, zdarma, vektor, ke stáhnutí, Vysílač, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, Vysílač, klipart, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, avatar, blog, články, profil, inkscape, office, corelDraw, časopis, webové stránky, textové dokumenty, kalendář, pozvánky, profilovka, web

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Maďarsko ke stáhnutí, ilustrace Energy drink zdarma nebo vektor Růžová srdíčka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.