Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vysílač (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysílač zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vysílač. Stahujte klipart Vysílač v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vysílač? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysílač zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Vysílač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysílač ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1531x1600
1225x1280
766x800
478x500
153x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 279 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rygle

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vysílač sdílet s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Vysílač je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Páv korunkatý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pouta ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno J zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, download, ilustrace, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, cliparts, zdarma, Vysílač, obrázek, ke stáhnutí, Symboly

Doporučené použití klipartu: dokument, seminární práce, Facebook, časopis, plakáty, web, fotokniha, word, profilovka, blog, Pinterest, etikety, inkscape, památník, Adobe Illustrator, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Eiffelova věž zdarma, klipart Koala ke stáhnutí nebo ilustrace Koťátko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.