Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Valentýn (Láska) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Valentýn zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Valentýn. Stahujte klipart Valentýn v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 783 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Machovka

Líbí se vám klipart Valentýn? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Valentýn je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek APK ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Barevné listí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Růžové brýle zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Valentýn, Valentýn, Láska, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, free, obrázek, download, cliparts, grafika, vektor, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, profil, inkscape, fotokniha, dokumenty, webové stránky, eshop, word, Instagram, etikety, web, plakát, památník, openOffice, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Plameňák zdarma, vektorový klipart Abakus ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Che Guevara ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.