Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Valentýn (Láska) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Valentýn ke stažení zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Valentýn. Klipart Valentýn je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Valentýn? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 783 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka

Zaujal vás náš klipart Valentýn? Potom se podělte s dalšími lidmi prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Valentýn se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor AVI ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Požární auto ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Puzzle srdíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, klipart, download, Valentýn, svg, obrázek, zdarma, Valentýn, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, vizitky, plakáty, kalendář, eshop, časopis, web, vstupenky, seminární práce, magazín, word, dokumenty, logo, diplomová práce, manuály, referáty, diář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek INI zdarma, obrázek, klipart Mapa pokladu zdarma nebo vektorový klipart Hasičská stanice ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.