Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Valentýn (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýn zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýn. Klipart Valentýn je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 783 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Machovka

Líbí se vám klipart Valentýn? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Valentýn se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Houbičky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BASH ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Cool smajlík ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, Valentýn, Valentýn, ke stažení, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, klipart, vektor, download, cliparts, Láska, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, video, dokumenty, office, openOffice, webové stránky, textové dokumenty, profil, wordpress, škola, Pinterest, inkscape, profilovka, corelDraw, blog, etikety

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Oranžová vajíčka ke stažení, vektorový obrázek Dívka na koštěti ke stažení nebo vektorový obrázek Zelený motýl ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.