Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Valentýn (Láska) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Valentýn zadarmo ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Valentýn. Stahujte klipart Valentýn v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýn ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 783 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Valentýn s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Valentýn patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak L ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Létající ryby zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Japonské kari ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Valentýn, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, download, Valentýn, obrázek, cliparts, kliparty, free, klipart, svg, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, blog, prospekty, video, PowerPoint, dokument, deníček, textové dokumenty, openOffice, škola, katalog, diář, magazín, seminární práce, Facebook, wordpress, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zlatá medúza ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa pokladu zdarma nebo obrázek Plácačka na mouchy zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.