Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýn, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýn zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Valentýn. Vektorová ilustrace Valentýn je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Valentýn lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Valentýn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 783 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Valentýn se nachází v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sada smajlíků ke stažení Podívejte se i na klipart Šamisen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeniny číslo 0 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, svg, Valentýn, Valentýn, ke stažení, vektor, zdarma, download, klipart, grafika, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, dokument, webové stránky, word, plakáty, Adobe Illustrator , škola, památník, časopis, seminární práce, Twitter, textové dokumenty, kalendář, plakát, web

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kuchař ke stažení, ilustrace Garáž ke stáhnutí nebo vektor Krumpáč zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.