Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Valentýn (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýn zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Valentýn. Vektorová ilustrace Valentýn je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Valentýn lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýn ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýn ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1107x1600
886x1280
554x800
346x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 783 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka

Sdílejte klipart nazvaný Valentýn s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Valentýn je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Megafon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Borůvkový koláč zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlík s knírem ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, free, ke stažení, grafika, download, cliparts, Láska, ilustrační obrázek, svg, Valentýn, obrázek, vektor, Valentýn, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, office, seminární práce, dokumenty, wordpress, etikety, články, památník, Twitter, Facebook, blog, fotokniha, word, corelDraw, prezentace, eshop

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Severní Korea ke stáhnutí, klipart Laserová tiskárna zdarma nebo ilustrace Digitální znak W zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.