Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Znamení ryby, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znamení ryby zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Znamení ryby. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení ryby zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Znamení ryby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení ryby ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 127 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: virgoss

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Znamení ryby patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sada emotikonů zdarma Podívejte se i na vektor Počítadlo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Šipka vpravo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, download, vektor, Znamení ryby, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, svg, zdarma, grafika, kliparty, Symboly, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, pozvánky, inkscape, corelDraw, plakáty, škola, seminární práce, plakát, PowerPoint, Instagram, Pinterest, profil, webové stránky, články, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Těhotenství zdarma, obrázek Zlatá ozdoba ke stažení nebo klipart Maminka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.