Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Řepa červená (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Řepa červená zdarma ke stažení

Řepa červená je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Řepa červená ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa červená zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Řepa červená ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa červená ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 269 904 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Řepa červená? Pak se podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Řepa červená se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rodina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Řecká abeceda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Fialové vajíčko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, download, ke stažení, klipart, vektor, cliparts, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, Řepa červená, free, obrázek, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: vizitky, Twitter, Facebook, pozvánky, seminární práce, deníček, avatar, dokument, video, články, Instagram, prezentace, office, Adobe Illustrator, škola, textové dokumenty, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Transamerica Pyramid ke stažení, obrázek, klipart Sýr gruyere ke stažení nebo vektorový klipart Zvoneček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.