Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Řepa červená, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Řepa červená zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Řepa červená. Obrázek Řepa červená je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa červená zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Řepa červená ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa červená ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 269 904 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Řepa červená je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialový motýl ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Štika zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Dětské nástroje ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, obrázek, Řepa červená, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, download, cliparts, vektorový obrázek, free, ke stažení, Řepa červená, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: památník, word, PowerPoint, fotokniha, plakáty, openOffice, plakát, webové stránky, pozvánky, blog, profilovka, Twitter, inkscape, prezentace, profil, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace SAV ke stáhnutí, vektor Baklažán zdarma nebo obrázek Kráječ na pizzu ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.