Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Řepa červená (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Řepa červená zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Řepa červená. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Řepa červená nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Řepa červená? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa červená zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Řepa červená ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa červená ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 269 904 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Řepa červená? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Řepa červená se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Valentýn ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Frankenstein ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Špatně ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, svg, cliparts, grafika, free, Zelenina, Řepa červená, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, diář, dokument, inkscape, památník, kalendář, fotokniha, články, profil, Instagram, blog, video, dokumenty, časopis, profilovka, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Spojené státy ke stažení, vektorový obrázek Čokoláda ke stažení nebo vektorový obrázek Slavík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.