Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Řepa červená (Zelenina) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Řepa červená k bezplatnému stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Řepa červená. Kreslená ilustrace Řepa červená je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Řepa červená? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa červená zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Řepa červená ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa červená ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1137x1600
910x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 269 904 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Řepa červená s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Řepa červená je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Etiopie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Polska zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Notebook ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, vektorový obrázek, vektor, klipart, obrázek, cliparts, svg, ilustrace, grafika, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, download, Řepa červená

Doporučené použití klipartu: oznámení, škola, inkscape, časopis, dokument, plakát, katalog, webové stránky, kalendář, office, brožury, magazín, manuály, vizitky, Facebook, referáty, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Šedý autobus ke stáhnutí, obrázek, klipart Sýr gruyere ke stažení nebo obrázek, klipart Violista zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.