Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Větrník (Věda) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Větrník bezplatně ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Větrník. Pakliže si chcete obrázek Větrník stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Větrník v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrník zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Větrník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrník ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 296 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: emilie.rollandin

Obrázek, klipart pojmenovaný Větrník můžete sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Větrník patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jablka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otázka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Motorka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, kliparty, free, Větrník, svg, vektor, Věda, vektorový obrázek, klipart, Větrník, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, logo, wordpress, Zoner Callisto, Facebook, dokument, PowerPoint, Twitter, webové stránky, bakalářská práce, památník, škola, corelDraw, openOffice, fotokniha, Pinterest, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Talíř s příborem zdarma, obrázek, klipart Vánoční okurka zdarma nebo obrázek Halloweenská kočka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.