Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Větrník (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Větrník zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Větrník. Stahujte soubor Větrník ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Náš tip. Použijte obrázek Větrník v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrník zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Větrník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrník ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 296 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: emilie.rollandin

Líbí se vám klipart Větrník? Pak se podělte s jinými lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Větrník patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šedá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pes z balónku ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Umělé květiny ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Větrník, Věda, free, grafika, Větrník, vektor, cliparts, ke stáhnutí, svg, download, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, škola, brožury, katalog, Twitter, pozvánky, dokument, památník, etikety, blog, kalendář, magazín, wordpress, diář, inkscape, prospekty, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Smajlík s cigaretou ke stažení, obrázek, klipart Vánoční okurka zdarma nebo obrázek Robin Hood ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.