Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Duchové (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duchové zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Duchové. Pakliže si chcete obrázek Duchové stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duchové zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Duchové ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duchové ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x844
1280x675
800x422
500x264
160x84

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 068 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Kib

Sdílejte klipart nazvaný Duchové s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Duchové patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžový autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tiskárna zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Violka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Duchové, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, vektor, vektorový obrázek, Duchové, ke stáhnutí, ke stažení, Halloween, download, free, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, pozvánky, profil, blog, fotokniha, eshop, diář, prezentace, kalendář, corelDraw, časopis, Facebook, webové stránky, avatar, dokumenty, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Krumpáč ke stáhnutí, ilustrace Oranžová mašle zdarma nebo klipart Číňanka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.