Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Duchové (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duchové zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Duchové. Obrázek Duchové je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duchové zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Duchové ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duchové ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x844
1280x675
800x422
500x264
160x84

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 068 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Kib

Tento obrázek s názvem (Duchové) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Duchové je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zlatá medaile ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Spokojený kuchař ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Abstraktní stromeček ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, zdarma, Halloween, Duchové, klipart, download, vektorový obrázek, Duchové, free, cliparts, ilustrace, kliparty, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, manuály, katalog, škola, prezentace, video, Instagram, word, fotokniha, inkscape, Pinterest, blog, památník, diář, Twitter, vizitky, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace CFG ke stažení, obrázek, klipart Veselé vajíčko ke stažení nebo ilustrace Růžová růže ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.