Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ananas (Ovoce) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ananas ke stažení zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ananas. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ananas? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ananas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Ananas s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Ananas se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sáňky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jehlové kleště ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Hornoplošník ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, kliparty, grafika, Ananas, Ananas, ke stažení, download, ke stáhnutí, cliparts, vektor, Ovoce, ilustrace, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, vstupenky, Pinterest, články, prospekty, referáty, diplomová práce, vizitky, avatar, tiskoviny, fotokniha, profilovka, katalog, oznámení, Twitter, PowerPoint, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Zelený donut ke stažení, vektorový obrázek Pentagram ke stažení nebo vektorový obrázek Malé písmeno E ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.