Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ananas (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ananas zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ananas. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ananas. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ananas? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ananas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 563 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Ananas? Pak se podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Ananas je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Bicí nástroje ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Taiwan ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Oranžová želva ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Ananas, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, Ananas, svg, free, vektor, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, textové dokumenty, web, avatar, webové stránky, Twitter, office, kalendář, word, články, Instagram, Adobe Illustrator, wordpress, openOffice, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Lvíče ke stažení, vektorový klipart Úhlová bruska ke stažení nebo obrázek, klipart MKV ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.