Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ananas, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ananas zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ananas. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Ananas ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ananas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ananas patří do sekce Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skřítek zdarma Podívejte se i na vektor Srdce v obálce ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Merkur ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ananas, Ovoce, vektor, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, svg, cliparts, Ananas, download, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, Facebook, blog, seminární práce, corelDraw, Twitter, openOffice, word, časopis, články, dokument, webové stránky, Adobe Illustrator , Pinterest, prezentace, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zlatá srdce zdarma, obrázek Štěnice ke stažení nebo klipart Bicí ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.