Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ananas (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ananas zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ananas. Klipart Ananas je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Ananas? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ananas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ananas s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Ananas patří do sekce Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Muammar Kaddáfí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jin a Jang ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Digitální znak N ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, free, Ananas, vektorový obrázek, Ovoce, klipart, grafika, obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, Ananas, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, prezentace, PowerPoint, články, eshop, profil, inkscape, avatar, Instagram, Pinterest, corelDraw, kalendář, časopis, seminární práce, webové stránky, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kostarika ke stažení, obrázek, klipart Želízka ke stažení nebo vektorový klipart Zelená složka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.