Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ananas (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ananas zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ananas. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ananas. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ananas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 563 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Zaujal vás náš klipart Ananas? Potom se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Ananas je v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Fialová žirafa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vrtulník ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Junkers Ju 87 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, free, vektorový obrázek, Ananas, vektor, grafika, download, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Ananas, svg

Doporučené použití klipartu: Instagram, pozvánky, openOffice, referáty, office, Pinterest, Adobe Illustrator, profil, dokument, fotokniha, články, škola, PowerPoint, webové stránky, web, eshop

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Eifelovka zdarma, obrázek Šnečí ulita ke stáhnutí nebo vektor Emu ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.