Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ananas, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ananas zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ananas. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Ananas ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ananas ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ananas ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 563 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ananas je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 2 Eurocenty ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Isaac Newton zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kuře na klíček ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, obrázek, Ananas, ke stáhnutí, cliparts, klipart, vektorový obrázek, download, free, ke stažení, Ovoce, kliparty, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, PowerPoint, Pinterest, pozvánky, openOffice, plakát, dokument, seminární práce, památník, webové stránky, články, prezentace, fotokniha, Instagram, profil, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pěnkava ke stáhnutí, klipart Pitná voda zdarma nebo ilustrace Lískový ořech ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.