Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kapr (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapr zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kapr. Vektorová ilustrace Kapr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kapr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x732
1280x585
800x366
500x229
160x73

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 362 836 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kapr s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Kapr se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santova čepice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žralok ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Sýr ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, obrázek, ilustrace, grafika, klipart, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, Kapr, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, svg, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, fotokniha, profilovka, avatar, PowerPoint, profil, word, památník, Twitter, články, Pinterest, seminární práce, inkscape, referáty, openOffice, kalendář

Mezi hezké kresby patří i obrázek Koleda ke stažení, obrázek, klipart Škoda Fabia ke stažení nebo vektorový klipart Konipas ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.