Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kapr, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kapr zdarma ke stažení

Kapr je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Kapr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kapr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x732
1280x585
800x366
500x229
160x73

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 362 836 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kapr je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostlivec pirát zdarma Podívejte se i na ilustrace Druhé místo ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Tramvaj piktogram ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, cliparts, Zvířata, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, Kapr, free, download, Kapr, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, škola, profilovka, památník, word, plakáty, textové dokumenty, blog, prezentace, články, Facebook, openOffice, corelDraw, seminární práce, Instagram, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Smrž zdarma, vektor Světluška ke stažení nebo obrázek Lano ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.