Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kudlanka, Hmyz do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kudlanka zdarma ke stažení

Kudlanka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudlanka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kudlanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudlanka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x925
800x578
500x362
160x116

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 673 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kudlanka se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeninové číslo 4 ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Slovenska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace DVD mechanika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, Kudlanka, ke stažení, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, Kudlanka, vektor, zdarma, grafika, download, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , avatar, plakát, PowerPoint, Instagram, články, blog, web, profilovka, dokumenty, word, pozvánky, škola, Twitter, fotokniha, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Nebozez ke stažení, obrázek Věž ke stáhnutí nebo klipart Zlaté C zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.