Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kudlanka, Hmyz do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kudlanka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kudlanka. Pakliže si chcete obrázek Kudlanka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kudlanka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudlanka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Kudlanka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudlanka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x925
800x578
500x362
160x116

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 673 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kudlanka se nachází v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pastelky ve stojánku ke stažení Podívejte se i na klipart Voda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Králíčci zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, obrázek, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, cliparts, vektor, klipart, Kudlanka, svg, grafika, Hmyz

Doporučené použití klipartu: pozvánky, office, word, seminární práce, openOffice, avatar, webové stránky, Pinterest, profil, inkscape, prezentace, corelDraw, fotokniha, Instagram, články, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Berneška kanadská ke stažení, ilustrace Ethereum ke stáhnutí nebo vektor Mikrobus zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.