Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kudlanka, Hmyz do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kudlanka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kudlanka. Pakliže si chcete obrázek Kudlanka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kudlanka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudlanka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kudlanka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudlanka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x925
800x578
500x362
160x116

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 673 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kudlanka je v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Tchaj-wanu ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Laosu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Nikaragua ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Kudlanka, cliparts, zdarma, ilustrace, obrázek, ke stažení, Hmyz, Kudlanka, vektorový obrázek, free, grafika, download, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, pozvánky, kalendář, prezentace, office, profilovka, dokumenty, blog, openOffice, časopis, seminární práce, web, plakáty, Facebook, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Červené R ke stáhnutí, klipart Mapa Súdánu zdarma nebo ilustrace Mapa Burkina Faso ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.