Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Blahopřání (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Blahopřání zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Blahopřání. Vektorová ilustrace Blahopřání je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blahopřání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 407 406 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Sdílejte klipart nazvaný Blahopřání s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Blahopřání je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Malé písmeno N ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý netopýr zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Srdce ze zipu ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, ilustrační obrázek, free, Blahopřání, cliparts, ke stáhnutí, Láska, kliparty, obrázek, zdarma, vektor, vektorový obrázek, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, články, word, avatar, diář, Adobe Illustrator, corelDraw, textové dokumenty, fotokniha, wordpress, Instagram, etikety, profil, prezentace, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Syrena 105 ke stáhnutí, obrázek Moucha zdarma nebo vektor Šunka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.