Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Blahopřání (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Blahopřání zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Blahopřání. Klipart Blahopřání je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blahopřání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 407 406 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Sdílejte klipart nazvaný Blahopřání s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Blahopřání je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Koš s vajíčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strom se svíčkami zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Megafon ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Blahopřání, Láska, download, vektor, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, svg, free, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, bakalářská práce, webové stránky, koláž, Facebook, plakáty, katalog, blog, brožury, referáty, dokument, video, Twitter, avatar, Adobe Illustrator, dokumenty, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Malcolm X ke stáhnutí, vektorový obrázek Počítač zdarma nebo obrázek, klipart Stromový dům zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.